Uczniowie „Jedynki” na uroczystości podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Dzisiaj nasi uczniowie – Natalia Baran oraz Adam Młodawski uczestniczyli w uroczystości podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2022/2023, która odbyła się w sali konferencyjnej OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Oboje uzyskali zaszczytny tytuł Laureata, dyplomy oraz pamiątkowe medale. Natalia triumfowała w Konkursie z Matematyki, natomiast Adam w Konkursie z Historii. Uczniom towarzyszyli dumni nauczyciele, którzy przygotowywali ich do konkursów: pani Katarzyna Góral – nauczycielka matematyki oraz pani Karolina Kalinowska – nauczycielka historii.

Adam został również Finalistą Konkursu z Języka Angielskiego – przygotowywał się pod czujnym okiem pani Wandy Kołodziejczyk – nauczycielki języka angielskiego.

Naszym ósmoklasistom życzymy kolejnych sukcesów w szkołach średnich, natomiast nauczycielom gratulujemy wspaniałych wychowanków.

Chcielibyśmy podkreślić, że „Jedynka” jest w tym roku jedyną szkołą w gminie Stąporków, która ma dwóch laureatów konkursów organizowanych przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty.

Dodaj komentarz