Wykaz podręczników i ćwiczeniówek

BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

Drodzy Rodzice!
Podręczniki do oddziału przedszkolnego ("Plac zabaw", WSiP) są już zamówione dla wszystkich dzieci. Prosimy dokonywać wpłat do sekretariatu szkoły w kwocie 129 zł za pakiet.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele "Jedynki"!

Bardzo pilnie potrzebujemy Waszej pomocy w sprzątnięciu szkolnego strychu. Musimy to zrobić przed rozpoczęciem termomodernizacji budynku. Prace zaczynamy jutro.

Liczymy na odzew z Waszej strony. Zapraszamy jutro od godzin porannych.

Dnia 19 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Czytaj więcej...

Dnia 17 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach szkolnych, powiatowych i ogólnopolskich w roku szkolnym 2018/2019.

Czytaj więcej...

6 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami zwiedzały: Jurapark, Muzeum Jurajskie, Bałtowski Zwierzyniec (dolny i górny), Sabatówkę, Polskę w Miniaturze. Brały również udział w warsztatach plastycznych.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ekologicznym Eko – Planeta.

Czytaj więcej...

Drodzy Czytelnicy!

Zachęcamy do wypożyczania nowości książkowcyh, które zostały nominowane w 26. edycji Ogolnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Projekt realizujemy wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu.

Czytaj więcej...

24 maja 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły dla swoich rodziców  wcielając się w postacie z bajek.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy Ia i Ib wraz z wychowawcami i rodzicami odwiedzili 27 maja ZOO „Leśne Zacisze” w Lisowie.

Czytaj więcej...

24 maja uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje zdolności i zainteresowania.

Czytaj więcej...

Składamy serdeczne gratulacje uczennicy naszej szkoły Zuzannie Nowak, która jako jedyna ze wszystkich szkół podstawowych z powiatu koneckiego zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego VI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły z opiekunami Elżbietą Chrzan i Anną Dybską uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Nadleśnictwie Stąporków.

Czytaj więcej...

GMINNY KONKURS BEZPIECZEŃSTWA „BĄDŹMY BEZPIECZNI”  odbył się 21 maja 2019r.  w Publicznej Szkole Podstawowej  im. ppor. Karola Niedzielskiego „Dobosza” w Niekłaniu Wielkim. W  konkursie wzięli  udział uczniowie naszej szkoły. 

Czytaj więcej...

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com