Wykaz podręczników i ćwiczeniówek

BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

23 listopada 2018r. doszło do bardzo wzruszającego spotkania dwóch pokoleń. Uczniowie klasy Ia i Ib udali się z wizytą do Domu Opieki „Barbara” w Wielkiej Wsi, który zamieszkują osoby starsze i samotne.

Czytaj więcej...

„Dzisiaj wielka jest rocznica –
Jedenasty listopada!
Tym co zmarli za Ojczyznę,
Hołd wdzięczności Polska składa”

Czytaj więcej...

W dniu 9 listopada 2018r. (piątek) w związku z akademią z okazji Święta Odzyskania Niepodległości lekcje będą skrócone według następującego harmonogramu:

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stąporkowie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu wzięła udział w głosowaniu w Nagrodzie Czytelników w ramach 25. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do złożenia życzeń oraz podziękowań dla nauczycieli za ich trud, poświęcenie oraz życzliwość, którymi obdarzają nas, na co dzień.

Czytaj więcej...

,,Kochane dzieci jest stary zwyczaj taki, że kiedy skrzat dzieci zwołuje, Pan dyrektor na przedszkolaki je pasuje”. 9 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Czytaj więcej...

4 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów 100-lecia Niepodległości i włączyła się w ogólnopolską akcję BohaterOn Kartka dla Powstańca.

Czytaj więcej...

W dniu 1 października 2018r. (poniedziałek) o godzinie 16.00 w naszej szkole odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami uczniów wszystkich klas z udziałem Pani Burmistrz Doroty Łukomskiej.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

DOWÓZ UCZNIÓW DO PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO W STĄPORKOWIE

KOZIA WOLA – ZMIANA ORGANIZACJI DOWOZU OD 17.09.2018r.

I przystanek (przy DK42) – godz. 7.20
II przystanek (przy OSP) – godz. 7.23
III przystanek ( przy skrzyżowaniu Smarków) – godz. 7.25

 

Nasza szkoła we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu bierze udział w głosowaniu w Nagrodzie Czytelników w ramach 25. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

Czytaj więcej...

DYREKCJA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W STĄPORKOWIE INFORMUJE, IŻ ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3 WRZEŚNIA 2018r.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach "Stąporków wczoraj i dziś" zorganizowanych we współpracy z panią Angeliką Dytrych.

Czytaj więcej...

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com