Wykaz podręczników i ćwiczeniówek

BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

Uczniowie klasy III, realizując tematykę „Straż pożarna”, w dniu 1 lutego 2019r. zaprosili na wywiad swoich starszych kolegów ze stąporkowskiej drużyny Małych Strażaków.

Czytaj więcej...

Za nami I semestr nauki. Na apelu, który odbył się we czwartek 10 stycznia 2019r. zaprezentowane zostało podsumowanie minionych miesięcy.

Czytaj więcej...

Zabawy czas. Również w naszej szkole 04.01.19 r. odbyła się zabawa noworoczna. W dwóch grupach I – III i IV – VIII bawili się uczniowie „Jedynki”.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas Ia i Ib w tym roku pod okiem wychowawczyń uczyli się przygotowywać świąteczne przysmaki.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach na stworzenie Pracowni Ekologiczno – Przyrodniczej.

Czytaj więcej...

Czy można zmieścić treść lektury w pudełku po butach?

Czytaj więcej...

7 grudnia 2018r. klasy: 4a, 5a i 5b udały się wraz z wychowawcami na wycieczkę mikołajkową do Warszawy.

Czytaj więcej...

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, w którym można pomóc wybranej rodzinie poprzez przekazanie darów, których najbardziej potrzebują.

Czytaj więcej...

23 listopada 2018r. doszło do bardzo wzruszającego spotkania dwóch pokoleń. Uczniowie klasy Ia i Ib udali się z wizytą do Domu Opieki „Barbara” w Wielkiej Wsi, który zamieszkują osoby starsze i samotne.

Czytaj więcej...

„Dzisiaj wielka jest rocznica –
Jedenasty listopada!
Tym co zmarli za Ojczyznę,
Hołd wdzięczności Polska składa”

Czytaj więcej...

W dniu 9 listopada 2018r. (piątek) w związku z akademią z okazji Święta Odzyskania Niepodległości lekcje będą skrócone według następującego harmonogramu:

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stąporkowie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu wzięła udział w głosowaniu w Nagrodzie Czytelników w ramach 25. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja do złożenia życzeń oraz podziękowań dla nauczycieli za ich trud, poświęcenie oraz życzliwość, którymi obdarzają nas, na co dzień.

Czytaj więcej...

,,Kochane dzieci jest stary zwyczaj taki, że kiedy skrzat dzieci zwołuje, Pan dyrektor na przedszkolaki je pasuje”. 9 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Czytaj więcej...

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com