📚🥪 Kolorowe i zdrowe pyszności w klasie 1b!
Na ostatnich zajęciach uczniowie z klasy 1b zamienili się w prawdziwych małych szefów kuchni i samodzielnie przygotowali zdrowe, kolorowe kanapki. Przy okazji tworzenia tych smakołyków dzieci przypomniały sobie także zasady prawidłowego odżywiania — a nauka przez działanie smakuje przecież najlepiej.
To była prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów! Wielkie brawa dla naszych małych kucharzy! 👏💚