BIP

BIP

Nasz Patron

PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2019-2020

 

 

Nauczyciele:

 

1.    mgr Paluch Andrzej – Dyrektor Szkoły, informatyka
2.    mgr Solarz-Jeske Anna –Wicedyrektor Szkoły, język angielski


3.    mgr Bała Jolanta – doradztwo zawodowe
4.    mgr Bednarz Weronika – psycholog szkolny
5.    mgr Chrzan Elżbieta – matematyka, geografia
6.    mgr Dąbrowska Dorota – geografia, fizyka
7.    mgr Dąbrowska Grażyna – język polski
8.    mgr Dąbrowska Justyna – zajęcia świetlicowe
9.    mgr Dybska Anna – biologia, przyroda, zajęcia rewalidacyjne
10.    mgr Dzwonnik Justyna – religia
11.    mgr Gorgoń Dorota – wychowanie fizyczne
12.    mgr Góral Katarzyna – matematyka
13.    mgr Gula Ewa – muzyka
14.    mgr Jończyk Karolina – logopeda
15.    mgr Jurek Renata – historia
16.    mgr Kalinowska Karolina – historia
17.    mgr Kaczmarek Monika – chemia
18.    mgr Kołodziejczyk Wanda – język angielski
19.    mgr Konieczna Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
20.    mgr Kowalczyk Iwona – język angielski
21.    mgr Kowalczyk Joanna – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
22.    mgr Kurp Monika – matematyka
23.    mgr Łukaszczyk Anna – geografia, język niemiecki, zajęcia świetlicowe  
24.    mgr Macherzyńska Justyna – edukacja wczesnoszkolna
25.    mgr Matyszczak Katarzyna – język polski
26.    mgr Mieszalski Olaf – informatyka, wychowanie fizyczne
27.    mgr Młodawska Marta – język polski
28.    mgr Młynarczyk Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
29.    mgr Nowik Renata – edukacja przedszkolna
30.    mgr Pera Joanna – pedagog szkolny, zajęcia świetlicowe
31.    mgr Rupniewska Ksenia – biologia
32.    mgr Rusin Magda – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe
33.    ks. mgr Sajnóg Marcin – religia
34.    mgr Solarz-Rybicka Agata – plastyka
35.    mgr Sorbian Iwona – biblioteka szkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
36.    mgr Stachera Aleksandra – język polski
37.    mgr Szot Małgorzata – wiedza o społeczeństwie
38.    mgr Świercz Alicja – edukacja wczesnoszkolna, język polski
39.    mgr Świercz Małgorzata – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
40.    mgr Wiśniewska Maria – edukacja dla bezpieczeństwa
41.    mgr Zych Justyna – technika, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia rewalidacyjne

 

 

Pracownicy administracyjno – obsługowi:

1.    Warzyńska Barbara – sekretarz szkoły – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.    Grabka Piotr – konserwator
3.    Werens Wioletta – pomocniczy robotnik konserwacji terenów zielonych
4.    Bednarz Katarzyna – sprzątaczka
5.    Beyer Katarzyna – sprzątaczka
6.    Krakowiak Justyna – sprzątaczka
7.    Bierć Edyta – opiekun dowozu, pomoc nauczyciela
8.    Lisowska Amelia – opiekun dowozu, pomoc nauczyciela
9.    Niewiadomska Marzena – opiekun dowozu, pomoc nauczyciela

                

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com