Wykaz podręczników i ćwiczeniówek

BIP

BIP

Nasz Patron

8 grudnia br. klasy trzecie i czwarte z naszej szkoły wyruszyły na mikołajkową wycieczkę do Fabryki Bombek "Decora" w Miechowie.

Każdy uczeń podczas warsztatów wykonał własnoręczne zdobienie na wybranej przez siebie bombce. Następnie zwiedzilismy całą fabrykę, dowiadując się po drodze, jakie są kolejne etapy wykonywania tych pięknych ozdób światecznych. Oglądaliśmy przedziwne i niespotykane bombki produkowane na indywidualne zamówienie przez klientów z całego świata. Przyjrzeliśmy się z bliska trudnej pracy, jaką jest obróbka i malowanie ozdób. Na koniec moglismy zakupić na pamiątkę wybraną bombkę w sklepiku oraz odebrać wcześniej zamówione ozdoby z imionami naszych bliskich.

W drodze powrotonej do domu zwiedzilismy jeszcze Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, zatrzymalismy się również na szybki posiłkek w Kielcach. W Stąporkowie powitali nas nasi bliscy, których obdarowaliśmy własnoręcznie wykonanymi bombkami.

Opiekowały się nami panie: Justyna Dzwonnik, Wanda Kołodziejczyk, Marta Młodawska, Małgorzata Pękowska, Joanna Pera, Urszula Piotrowska, Magda Rusin, Małgorzata Wydra, Justyna Zych.

Poniżej kilka zdjęć w naszej wycieczki:

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com