Wykaz podręczników i ćwiczeniówek

BIP

BIP

Nasz Patron

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas piątych.

7 listopada 2016r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich odbyły się eliminacje powiatowe do których zakwalifikowali się uczniowie z naszej szkoły. Do konkursu przystąpiło 12 drużyn z terenu powiatu koneckiego. Konkurs przeprowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Drużyny składały się z trzech osób, które do rozwiązania miały test z pytaniami dotyczącymi przepisów z zakresu ruchu drogowego, a także bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Komisja oceniała również wykonane przez drużyny prace plastyczne nt. „Daj się zobaczyć”.
Dryżyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Górecka, Zuzanna Nowak, Kamila Werens zajęła wysokie II miejsce. Nasi uczniowie wykazali się znajomością przepisów i dużą wiedzą podczas praktycznego egzaminu z pierwszej pomocy.
Otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Do konkursu uczniów przygotowywała Pani Justyna Zych.
 

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com