BIP

BIP

Nasz Patron

Konkurs - WIERSZOWISKO 2016 zakończony, nagrody rozdane. We wtorek 1.03.2016r. odbyły się coroczne eliminacje konkursu recytatorskiego „Szkolne wierszowisko 2016”, które poprowadziła pani Justyna Macherzyńska.

Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z klas I – III. Każdy uczestnik zaprezentował jeden wybrany utwór z repertuaru poezji dziecięcej. Jury w składzie dyrektor szkoły pani Dorota Sackiewicz, nauczyciele pani Iwona Sorbian i pani Karolina Pióro wybrało spośród uczestników konkursu 8 laureatów:
klasy I – Kuba Kowalczyk, Klaudia Wydra, Anna Kurcbart
klasy II – Wojciech Garbacz, Maja Dudziak
klasa III - Oliwia Stoińska, Karol Walczuk, Zuzia Urban
Uczniowie wyróżnieni reprezentowali naszą szkołę podczas konkursu gminnego w „Konkursie Sztuki Recytatorskiej – Wierszowisko 2016”, który odbył się 12.03. 2016 r. w MGOKiS w Stąporkowie. Wystąpiło w nim ponad 30 uczestników z klas 0 –III ze szkół z naszej gminy. Jury dokonało oceny pod względem interpretacji utworu, kultury słowa, ogólnego wyrazu artystycznego i nagrodziło 4 recytatorów, w tym 2 uczniów z naszej szkoły. Kuba Kowalczyk z klasy I zajął 2 miejsce i będzie reprezentował nas w konkursie wojewódzkim, a Wojciech Garbacz z klasy II otrzymał wyróżnienie. Wielkie brawa dla nich, jak również dla pozostałych młodych artystów. Gratulujemy pięknych występów na scenie, odwagi i kreatywności.

Opiekunowie koła teatralnego „ Teatrałki”
 

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com