BIP

BIP

Nasz Patron

18 marca br. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczniom biorącym udział w konkursie plastyczno - technicznym pt. „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”. Organizatorami byli Samorząd Uczniowski i Świetlica Szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Stąporkowie.

Za cel konkursu przyjęto popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Wielkanocą oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności plastycznych naszych uczniów. Prace oceniane i nagradzane były w dwóch kategoriach:
I kategoria wiekowa – klasy 0-III, II kategoria wiekowa – klasy IV – VI.
Warunkiem udziału było samodzielne wykonanie najciekawszej palmy wielkanocnej.
Zwycięską palmę w II kategorii wiekowej wykonała uczennica z klasy VI – Dominika Górecka a w I kategorii wiekowej uczennice Patrycja Dorotko – Darowska z klasy II oraz Klaudia Wydra z klasy I. Drugie miejsce otrzymały uczennice Maja Polewana z I klasy i Zuzia Kloczkowska z III klasy. Trzecie miejsce zajęła praca Antosia Swata z klasy I. Zostały przyznane także wyróżnienia, które powędrowały do Bartosza Zielińskiego i Julii Stępień z klasy I, Zuzi Góreckiej z klasy II oraz Mateusza Młynarczyka z klasy III.
Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.


Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com