BIP

BIP

Nasz Patron

20 listopada br odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Najpiękniejszy Bukiet Pani Jesieni”. Konkurs zorganizowany był przez nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Stąporkowie: Małgorzatę Wydra, Joannę Pera i Weronikę Bednarz.

Celem konkursu było ukazanie zmian zachodzących w przyrodzie, pokazanie walorów przyrodniczych gminy Stąporków, kształcenie umiejętności wykorzystania naturalnych darów jesieni w pracach plastyczno – technicznych w okresie jesiennym. Wpłynęło bardzo dużo prac ze szkół naszej gminy. Prace konkursowe oceniała powołana komisja, która przyznała nagrodę główną w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżnienia. I miejsce w I kategorii wiekowej zdobyła Aleksandra Janus z Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnej, natomiast w II kategorii wiekowej I miejsce zdobyła nasza uczennica Amelia Rynkiewicz. Z naszej szkoły wyróżnione i nagrodzone zostały także prace Antosia Nowaka, Dominiki Góreckiej, Patrycji Dorotko – Darowskiej, Marii Kusztal, Oliwii Stoińskiej, Zosi Szczepanik i Zuzi Kloczkowskiej.
Wszyscy gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.


 

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com