BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

Przypominamy, że nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w głosowaniu w ramach Nagrody Czytelników, która jest częścią 26. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego w Oświęcimiu.

Czytaj więcej...

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Stąporkowie informuje, iż miejscem odbioru uczniów PSP nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Stąporkowie, mieszkających na ul. T. Kościuszki w Stąporkowie od dnia 09 września 2019r. będzie skrzyżowanie ul. T. Kościuszki z ul. Polną o godz. 7.45.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Stąporkowie rozpoczęli rok szkolny 2019/2020 mszą świętą w kościołach w Czarnej oraz w Stąporkowie.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!
Podręczniki do oddziału przedszkolnego ("Plac zabaw", WSiP) są już zamówione dla wszystkich dzieci. Prosimy dokonywać wpłat do sekretariatu szkoły w kwocie 129 zł za pakiet.

Drodzy Rodzice i Przyjaciele "Jedynki"!

Bardzo pilnie potrzebujemy Waszej pomocy w sprzątnięciu szkolnego strychu. Musimy to zrobić przed rozpoczęciem termomodernizacji budynku. Prace zaczynamy jutro.

Liczymy na odzew z Waszej strony. Zapraszamy jutro od godzin porannych.

Dnia 19 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Czytaj więcej...

Dnia 17 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach szkolnych, powiatowych i ogólnopolskich w roku szkolnym 2018/2019.

Czytaj więcej...

6 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami zwiedzały: Jurapark, Muzeum Jurajskie, Bałtowski Zwierzyniec (dolny i górny), Sabatówkę, Polskę w Miniaturze. Brały również udział w warsztatach plastycznych.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ekologicznym Eko – Planeta.

Czytaj więcej...

Drodzy Czytelnicy!

Zachęcamy do wypożyczania nowości książkowcyh, które zostały nominowane w 26. edycji Ogolnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Projekt realizujemy wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu.

Czytaj więcej...

24 maja 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły dla swoich rodziców  wcielając się w postacie z bajek.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy Ia i Ib wraz z wychowawcami i rodzicami odwiedzili 27 maja ZOO „Leśne Zacisze” w Lisowie.

Czytaj więcej...

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com